welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Установка Windows на ноутбук

У нашому сервісному центрі WELKOMP у Харкові Ви можете вирішити будь-які проблеми пов'язані з операційною системою Windows.

 • Відновлення даних;
 • Переустановка операційної системи;
 • Відновлення операційної системи;
 • Установка драйверів;
 • Установка утиліт і програм;
 • Зняття паролів на будь-якій операційній системі;
 • Зняття паролів BIOS;
 • Видалення вірусів;
 • Видалення банерів;
 • Встановлення антивірусу;
 • Оптимізація операційної системи.

Установка Windows 7 (Віндовс 7) Ми використовуємо виключно ліцензійне ПО, з оригінальних образів включають в себе останнє оновлення, застосовуємо драйвера тільки від виробників обладнання. У Вас не виникне проблем пов'язаних із застосуванням піратського ПО, Вам будуть доступні протягом усього часу експлуатації комп'ютера - підтримка від Майкрософт, оновлення налаштувань конфігурації, безкоштовна антивірусна підтримка, справна і злагоджена робота всієї апаратної частини ноутбука, моноблока або системного блоку.

Якщо у Вас по якійсь причині не працюють драйвера, або, Ви елементарно не можете їх знайти - ласкаво просимо в наш центр, в короткий термін ми вирішимо Вашу проблему. Для нас важлива Ваша гарна думка про наш сервіс.

Поставили пароль на комп'ютері і забули? Точно впевнені, пам'ятаєте і не виходить увійти в систему? Ласкаво просимо до нас!

Зняти пароль на BIOS, також в наших силах. У нашому центрі є необхідне обладнання для вирішення цієї проблеми, ми не вдаємося до послуг сторонніх організацій, тому терміни прошивки або зняття пароля з Біос рідко перевищують 1 годину.

Часто наші клієнти в Харкові потрапляють в тенета шахраїв, які блокують через мережу комп'ютер з вимогою заплатити якийсь штраф за відвідування порносайтів (штраф за посещение порносайтов) або інших ресурсів. Не ведіться на шантаж, не переживайте, усунення цієї проблеми зі збереженням даних на комп'ютері можливо без втрат. На жаль, логіка поширення даного роду банерів не розпізнається антивірусними програмами, але інші види вірусів блокують і знешкоджують на «Ура». Якщо Ви використовуєте ліцензійне ПО, для Вас буде доступна прекрасна і безкоштовна антивірусна програма від Майкрософт, є переваги до платних розробникам?

Фахівці нашого сервісного центру WELKOMP в Харкові вирішать будь-яку проблему з Вашим ноутбуком.


Добавить комментарий

news

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки?

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено.


Подробнее...

5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...

iPhone неправильно показывает уровень зарядки и выключается

Если Вы столкнулись с некорректным отображением уровня заряда аккумулятора, выключением во время звонка и некорректной зарядки, на телефонах фирмы Apple, моделей iPhone 4, 4s,5, 5s, 6, 6plus, 7, 8, S, SE, X, XR, XS. В нашем сервисном центре по ремонту айфонов в Харькове этот вопрос решается в течении 30 минут.

ремонт айфона 6 в Харькове


Подробнее...

Сайты TORа и что ищут в теневом интернете?

Все чаще в последние время новостные ленты пестрят сообщениями о попытках заблокировать браузер Tor. Почему, из-за казалось бы, простого анонимного браузера, столько шума? И почему закрыть Тор нереальная идея?


Подробнее...
Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Установка Windows