welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Ремонт ноутбуків та нетбуків

Ноутбук не включається? Потемнів екран і нічого не видно, а гарантія скінчилася? Пролили каву на клавіатуру? Не впадайте у відчай! Вихід є з цієї ситуації - ремонт ноутбуків.

Ми готові Вас обнадіяти - несправність нетбука як правило не є серйозною темою для засмучення. Якісний сервіс тепер готовий усунути практично всяку несправність, швидко повернувши Вашого улюбленця до повністю справного самопочуттю.
Радимо, не доцільно «запускати» поломку. Вам не повезло і лептоп вийшов з ладу, не намагайтеся вичавити з нього останні соки, продовжуючи на ньому грати, навіть якщо Вам здається, що теоретично це можливо.

Самостійне обслуговування або сервісного центру?

Як говориться «Не знаючи броду - не лізь у воду», так і з лагодженням ноутбуків, якщо хочете завдати непоправної шкоди Вашому мобільному пристрою, можете спробувати самостійно. Тут потрібен особливий підхід і кваліфіковані знання, оскільки бук пристрій вкрай складне і крихке. Непрофесійна лагодження, звертаючись до статистики, як правило наслідок - хотіли підправити одну несправність, а виникла інша більш серйозна. І зауважимо ще про гарантію на ноут - ви позбудетеся її, якщо спробуєте полагодити лептоп самі.

Дешевше і надійніше і по часу і по коштам буде віддати бук в фірму, ніж потім ламати голову в пошуках рішення як відновити працездатність дорогої техніки. У процесі діагностики ми часто натрапляємо на наслідки неякісних дій і як результат більш складний і вимагає великих витрат фінансів і довгостроковості ремонт, ніж якби лептоп спочатку віддали в нашу сервісну службу.

Наші послуги

  • Встановлення та налаштування програм (Windows, драйверів, пакета прикладних програм, антивіруса).
  • Заміна та ремонт екрану (матриці) ноутбука.
  • Заміна та ремонт клавіатури.
  • Заміна та ремонт CD-RW/DVD-CD, HDD.
  • Складний ремонт материнських плат ноутбуків.
  • Заміна та ремонт відеокарти ноутбука (відеочіпа).
  • Зняття будь-яких паролів.
  • Заміна роз'ємів.
  • Чищення ноутбука від пилу (чистка системи охолодження, заміна термоинтерфейса).

Як отримати справжню якість на ремонт ноутбуків в Харкові?

Робота по ремонту ноутбуків володіє нюансами. Вона сильно відрізняється від відсутності проблем звичайного стаціонарного компа. При це відмінності ці не на користь мобільних друзів. Стаціонарний ПК із відкритою архітектурою (наприклад Intel) і легко замінними комплектуючими і поруч не стояв за складністю навіть самої розборки, не кажучи вже про заміну запасних частин, таких як відеокарта або роз'єм живлення. Отже в наслідок цих нюансів ремонт ноутбуків в Києві коштує дорожче.

Для забезпечення високої якості, ми вміємо виконувати діагностику не тільки по поширеним і стандартним поломок, але і чиним терміново специфічні, скажімо так не в кожного десятого, несправності. Будь-яка модель в обумовлений термін. Сучасна комп'ютерна служба володіє дуже великим досвідом налагодження буків, всі співробітники перевірені кваліфіковані фахівці також проводять постійний моніторинг новітніх технологій.

Все вищесказане дозволяє компанії WELKOMP виробляти дійсно гарантований ремонт ноутбуків в Києві.

Чому нас обирають?

Наш сервіс - це професіоналізм і сумлінність, гарантії надійності і доступні ціни. Ми не вважаємо той факт, що послуги, надавані нами, незмінно виявляються бездоганно якісними, ми впевнені в тому, що кожна компанія, в аналогічній сфері, повинна пропонувати клієнтам аналогічний рівень обслуговування. Надаючи подібні послуги якісно, ми просто виконуємо роботу саме так, як вона і повинна виконуватися. Що ж до достоїнств - то й у цьому пункті є, що запропонувати замовникам.

Гарантії надійності

Даємо гарантії надійності і якості. Ми впевнені в професіоналізмі наших співробітників і хочемо, щоб ця впевненість була і у Вас.

Оперативність

Потрібно терміновий ремонт? В першу чергу термінове надання послуг такого роду - це виконання всіх необхідних дій з високою швидкістю. Відновлення лептопів в стислі терміни вимагає особливого професіоналізму, і ми їм володіємо.

Довіряючи фахівцям, які відремонтують лептоп, Ви отримуєте бездоганний результат з гарантією - абсолютно такий же, як якщо б на виконання тих же праць пішло в рази більше часу.

Доступні ціни на ремонт ноутбуків в Харкові

Починка ноутбуків часто володіє такою ціною, що усунення «цілої купи» несправностей може обійтися клієнтові в суму, що дорівнює або перевищує вартість нового схожого. Ми вважаємо це нелогічним, і тому пропонуємо відвідувачам максимально доступні ціни.

Наш сервісний центр може похвалитися грамотною організацією. Ми співпрацюємо з найбільшими і найбільш надійними постачальниками запчастин і витратних матеріалів. Ми не прагнемо «вичавлювати» гаманець клієнта насухо. Все це дозволяє пропонувати одні з найбільш низьких розцінок, ніж у решти служб в Києві.

Можливість вирішити будь-яку проблему

Ремонт ноутбуків - це та діяльність, яка вимагає кваліфікації, і тільки після цього везіння, уміння розташувати до себе клієнта і т.д. Досвід дозволяє нам братися за виконання різного роду справ. Ми проводимо роботи всіх складнощів, вирішуємо самі нестандартні завдання.

Нам важливо, щоб, незалежно від того, чи потрібен Вам терміновий ремонт нетбуків у Київі або Вас привела серйозна несправність лептопа, Ви були впевнені, що ми допоможемо Вам.


Добавить комментарий

news

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки?

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено.


Подробнее...

5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...

iPhone неправильно показывает уровень зарядки и выключается

Если Вы столкнулись с некорректным отображением уровня заряда аккумулятора, выключением во время звонка и некорректной зарядки, на телефонах фирмы Apple, моделей iPhone 4, 4s,5, 5s, 6, 6plus, 7, 8, S, SE, X, XR, XS. В нашем сервисном центре по ремонту айфонов в Харькове этот вопрос решается в течении 30 минут.

ремонт айфона 6 в Харькове


Подробнее...

Сайты TORа и что ищут в теневом интернете?

Все чаще в последние время новостные ленты пестрят сообщениями о попытках заблокировать браузер Tor. Почему, из-за казалось бы, простого анонимного браузера, столько шума? И почему закрыть Тор нереальная идея?


Подробнее...