welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Ремонт комп'ютерів

Комп'ютери міцно увійшли в ділове життя Харкова, утворивши окрему сферу. У швидкісних умовах бізнесу і життя в цілому вони допомагають людині ефективно здійснювати професійну і навіть побутову діяльність. Для благополучної реалізації завдань потрібно злагоджена і безперебійна робота всієї комп'ютерної системи. У ході експлуатації комп'ютерів відбувається їх природний знос, що часто негативно позначається на діяльності як окремої людини, так і цілої компанії. Тому довіряти ремонт комп'ютерів слід професіоналам, які знають специфіку своєї роботи у всіх нюансах і можуть, не залежно від складності ремонту, гарантувати його високу якість. Швидкий і своєчасний ремонт комп'ютерів і профілактика їх роботи відновлять робочу обстановку і умови продуктивного бізнес-процесу.

Професійну та оперативну діагностику несправностей комп'ютера, ремонт комп'ютера будь-якої складності наш сервісний центр виконує протягом доби. В особливо важких випадках - кілька днів. Адже ремонт комп'ютерів, який здійснюється за принципами наявності у майстра високої кваліфікація та сучасного діагностичного обладнання, а також можливості при необхідності оперативно замінити деталь комп'ютера що вийшла з ладу, заздалегідь припускає високу якість і гарантії ремонту.

 

Діагностика, ремонт і настройка комп'ютерів здійснюється за наступною схемою

 

Первинна діагностика несправностей комп'ютерів

Від точного визначення пошкоджень залежить проведення якісного ремонту комп'ютерів. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії за допомогою сучасного обладнання для діагностики неполадок правильно визначать причину поломки вашого комп'ютера. Що в подальшому допоможе оперативно й успішно провести ремонт комп'ютера.

 

Заміна / Установка комплектуючих комп'ютерів

Після діагностики приступаємо безпосередньо до ремонту комп'ютерів. Ця процедура передбачає заміну несправних деталей на нові комплектуючі чи на відремонтовані старі. При необхідності наші фахівці можуть провести ремонт комп'ютера вдома або в офісі. Узгодження з клієнтом порядку дії по заміні комплектуючих та їх установки на комп'ютері, а також терміни і вартість проведених робіт здійснюється на місці.

 

Конфігурування апаратної частини комп'ютерів (BIOS, Raid, SCSI)

Для визначення пріоритету завантаження, тюнінгу продуктивності системи шляхом здавна таймінгів роботи модулів пам'яті комп'ютерів, оцінки тактової частоти процесора комп'ютера і встановлення якості інших налаштувань, викликаються не в автоматичному режимі конфігурування, наші фахівці проводять конфігурацію апаратної частини комп'ютерів.

 

Процес налаштування комп'ютерів і системи периферійного обладнання

Беручи до уваги виконувані комп'ютером завдання, наші фахівці на місці або за домовленістю з клієнтом проводять настройку програм комп'ютерів .

 

Тестування роботи комп'ютерів

Для визначення коректної роботи комп'ютерних продуктів і пристроїв нашими фахівцями проводиться тестування комп'ютерів і систем з метою встановлення та усунення помилок.

 

Наш сервіс-центр надає додаткові послуги в сфері ремонту комп'ютерів і периферійного обладнання.

Не згадуються в прайс-листі роботи обговорюються безпосередньо з клієнтом. За контактними телефонами наші фахівці проведуть детальну консультацію з питань ремонту та модернізації комп'ютерів.


Добавить комментарий

news

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки?

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено.


Подробнее...

5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...

iPhone неправильно показывает уровень зарядки и выключается

Если Вы столкнулись с некорректным отображением уровня заряда аккумулятора, выключением во время звонка и некорректной зарядки, на телефонах фирмы Apple, моделей iPhone 4, 4s,5, 5s, 6, 6plus, 7, 8, S, SE, X, XR, XS. В нашем сервисном центре по ремонту айфонов в Харькове этот вопрос решается в течении 30 минут.

ремонт айфона 6 в Харькове


Подробнее...

Сайты TORа и что ищут в теневом интернете?

Все чаще в последние время новостные ленты пестрят сообщениями о попытках заблокировать браузер Tor. Почему, из-за казалось бы, простого анонимного браузера, столько шума? И почему закрыть Тор нереальная идея?


Подробнее...