welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Настройка мережі

Локальна мережа або локальная сеть - це комп'ютерна мережа, яка об'єднує між собою певну кількість персональних стаціонарних комп'ютерів, а також комп'ютерне, серверне, периферійне устаткування (принтери, факси, сканери, сервери) в одну інформаційну систему.

Мережева налаштування комп'ютера

Локальна обчислювальна мережа забезпечує можливість спільного використання даних, швидкого, легкого пошуку інформації в будь-якому комп'ютері, підключеному до мережі, при цьому гарантуючи захист від несанкціонованого доступу до персональної інформації.

Як правило, комп'ютери можуть з'єднуватися між собою за допомогою різних провідників (мідних, оптичних), а також через радіоканал (бездротові технології). Дротові зв'язку встановлюються через Ethernet, бездротові - через wi-fi, bluetooth, GPRS.

Компанія здійснює установку і настройку локальних мереж в Харкові у відповідності з вашими завданнями.

Перелік виконуваних робіт

 • Розробка топології мережі
 • Монтаж кабелю
 • Монтаж короба
 • Налаштування робочого місця для роботи в локальній мережі
 • Налаштування бездротової точки доступу
 • Налаштування комп'ютера для роботи в бездротовій мережі
 • Налаштування ADSL / WLAN Router
 • Налаштування VPN з'єднання

Розробка топології локальної обчислювальної мережі

Розробка топології локальної обчислювальної мережі включає опис конфігурації мережі, складання схеми розташування, з'єднання мережевих пристроїв.

Мережева топологія може бути фізичною (описує реальне розташування, зв'язку між вузлами мережі), логічної (описує ходіння сигналу в рамках фізичної топології) та інформаційної (описує напрямок потоків інформації, переданих по мережі).

Існує безліч способів з'єднання мережевих пристроїв. З них можна виділити п'ять базових топологій локальної обчислювальної мережі: шина, кільце, зірка, комірчаста топологія, решітка. Інші способи є комбінаціями базових. У загальному випадку такі топології називаються змішаними або гібридними, але деякі з них мають власні назви: лінія, зірка, кільце, шина, дерево і т.д.

Монтаж кабелю

Ми здійснюємо становленнЯ різних роз'ємів і наконечників (модульних, вилочних, клемних), роз'ємів на коаксіальний кабель, а також роз'ємів D-Sub.

Монтаж короба

Ми здійснюємо професійний монтаж мережевих коробів в рамках установки локальної обчислювальної мережі.

Щоб забезпечити надійність, функціональність, довговічність локальної мережі, її монтаж повинен здійснюватися тільки досвідченим професіоналам. Кваліфіковані співробітники компанії здійснять планування, монтаж, настройку мережі в найкоротші терміни.

Налаштування робочого місця для роботи у локальній обчислювальній мережі

Окрема локальна обчислювальна мережа може бути частиною глобальної обчислювальної мережі (наприклад, Інтернет) або мати підключення до неї.

Для побудови простої локальної обчислювальної мережі використовуються маршрутизатори, комутатори, точки бездротового доступу, бездротові маршрутизатори, модеми та мережеві адаптери. Рідше використовуються перетворювачі (конвертери) середовища, підсилювачі сигналу (повторювачі різного роду), спеціальні антени.

Для того, щоб комп'ютер мав доступ до корпоративної мережі, бачив сервер і комп'ютери інших користувачів, міг обмінюватися файлами, працював у мережі інтернет (у випадку, якщо доступ до нього здійснюється по локальній мережі), необхідно провести попередню настройку робочого місця в мережі.

Для цього комп'ютер підключається до мережі за допомогою відповідного роз'єму (можлива попередня протяжка кабеля), потім здійснюється настройка мережевих протоколів в ОС комп'ютера, настройка інтернету, завантаження дисків і т.д.

У результаті замовник може користуватися інтернетом, e-mail, може переглядати папки на диску, записувати, стирати файли на сервері, а також на комп'ютерах інших користувачів.

Налаштування бездротової точки доступу Wi-Fi

Сьогодні в Києві все більшої популярності набувають бездротові Wi-Fi мережі, які дають можливість під'єднати ПК до корпоративної мережі або Інтернет з будь-якої точки офісу, де буде встановлена точка доступу Wi-Fi. При цьому користувачі можуть вільно переміщатися від однієї точки доступу до іншої.

Ми виробляємо налаштування бездротового пристрою, здійснюємо конфігурацію параметрів його роботи. Потім здійснюється настройка рівня безпеки від несанкціонованого доступу до мережі.

Налаштування комп'ютера для роботи в бездротовій мережі Wi-Fi

Здійснюється підключення комп'ютера до локальної мережі через бездротову точку доступу. Налаштування схожа з налаштуванням робочого місця для роботи в локальній обчислювальній мережі.

Налаштування ADSL / WLAN Router

Налаштування інтернет шлюзу.

Налаштування VPN з'єднання

VPN з'єднання забезпечує зв'язок ПК з віддаленої локальною обчислювальною мережею, підключеної до глобальної мережі. Для цього встановлюється VPN-підключення до прикордонного маршрутизатора.

Для підключення до мережних ресурсів офісу використовуються VPN-тунелі.

 

Вартість робіт

Ми розуміємо, що кожен клієнт має свої індивідуальні потреби в обслуговуванні в залежності від використовуваної техніки і багатьох інших факторів. Для отримання точної вартості, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами

Також у нас постійно діють акції та знижки для жителів Києва.

 

Грамотно налаштована локальна обчислювальна мережа забезпечують наступні переваги:

 • Оскільки всі комп'ютери локальної обчислювальної мережі об'єднані в одну систему, локальна мережа дозволяє швидко обмінюватися різною інформацією (документами, фотографіями, фільмами, іграми, музикою, програмами) між членами мережі. Завдяки сучасним високошвидкісним мережним адаптерам, члени обчислювальної локальної мережі можуть вільно дивитися фільми, слухати музику з видаленого комп'ютера без необхідності переписувати їх на жорсткий диск.
 • Полегшує спільну роботу над тим чи іншим проектом.
 • Локальна мережа дозволяє спільно використовувати різне обладнання (принтери, CD-RW, DVD, DVD-RW).
 • Розширює комунікаційні, розважальні можливості завдяки наявності таких функцій як голосовий зв'язок, відчути і т.д. Також забезпечується можливість грати в комп'ютерні ігри по локальній мережі
 • Забезпечує спільне використання, оплату каналу доступу в інтернет.
 • Можливість об'єднання різних типів ПК з різними операційними системами.
 • Забезпечує можливість установки програмного забезпечення по локальній мережі, віддаленого адміністрування в Києві і т.д.

Добавить комментарий

news

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки?

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено.


Подробнее...

5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...

iPhone неправильно показывает уровень зарядки и выключается

Если Вы столкнулись с некорректным отображением уровня заряда аккумулятора, выключением во время звонка и некорректной зарядки, на телефонах фирмы Apple, моделей iPhone 4, 4s,5, 5s, 6, 6plus, 7, 8, S, SE, X, XR, XS. В нашем сервисном центре по ремонту айфонов в Харькове этот вопрос решается в течении 30 минут.

ремонт айфона 6 в Харькове


Подробнее...

Сайты TORа и что ищут в теневом интернете?

Все чаще в последние время новостные ленты пестрят сообщениями о попытках заблокировать браузер Tor. Почему, из-за казалось бы, простого анонимного браузера, столько шума? И почему закрыть Тор нереальная идея?


Подробнее...
Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Настройка сети Настройка мереж